
Padidinti
1 / 42Pardavimas
Parduodamas namas su žemės sklypu, Tilžės g., Vilijampolėje.
Kaunas, Vilijampolė — Tilžės g. , , Kaunas
207 000 €1 511 €/m²
Plotas
137 m²
Kambariai
3
Aukštas
1 / 1
Statybos metai
1938
Pastato tipas
Medinis
Aprašymas
Parduodamas namas - kotedžas su žemės sklypu, Tilžės g., Vilijampolėje.
1938 m. statyba, 2018 m. atlikta namo rekonstrukcija. Bendras namo plotas 186 kv.m., gyvenamas plotas 137 kv.m.
IŠPLANAVIMAS:
Namo rūsys: kolidorius – 7,94 kv. m., kuriame įrengtos lentynos, kuriose patogu laikyti daiktus ar knygas. Katilinė – 8,74, kurioje yra kieto kuro katilas, bei boileris. Taip pat yra galimybė įsirengti antrą sanmazgą. Kambarys – 23,36 kv. m. su išėjimu į kiemą. Visame rūsyje išklotos plytelės, sienos dažytos.
Pirmame aukšte: svetainė sujungta su virtuve – 26 kv. m., miegamasis 9,61 kv.m., sanmazgas – 3,58 kv. m.,
Mansarda: bendras plotas 100 kv. m., neįrengta, tad galite padaryti išplanavimą pagal savo poreikius, kurioje galima įsirengti miegamuosius, poilsio erdvę ar kitos paskirties patalpas pagal poreikį.
Visos komunikacijos - elektra, vanduo ir kanalizacija – miesto. Šildymas – kietu kuru. Karšto vandens paruošimas, elektriniu boileriu. Yra galimybė įsivesti dujinį šildymą.
Namo išorė: sienos rąstinės apšiltintos, uždėta struktūra. Pamatai mūriniai, apšiltinti.
Įrengimas: Name sudėti plastikiniai langai. Savininkai paliktų kietuosius, bei minkštuosius baldus, bei buitinę techniką.
Sklypas: Namui priklauso 5,6 arų žemės sklypas. Sklypas aptvertas tvora.
STRATEGIŠKAI PATOGI VIETA – geras susiekimas su bet kuriuo miesto rajonu, netoli viešojo transporto stotelė. Šalia prekybos centrai „RIMI“, „MAXIMA“. Netoliese – Kauno Veršvų gimnazija.
Domina šis objektas?
Palikite savo kontaktus ir brokeris susisieks su jumis
