
Padidinti
1 / 20Pardavimas
Parduodamas komercinis pastatas su sklypu, Didžioji g., Milkuškių k., Švenčionių r.
Švenčionių r. sav., Milkuškos — Didžioji g. , , Švenčionių r. sav.
57 000 €170 €/m²
Plotas
336 m²
Aukštas
1 / 1
Statybos metai
2013
Pastato tipas
Mūrinis
Aprašymas
Parduodamas komercinis pastatas su sklypu, Didžioji g., Milkuškių k., Švenčionių r.. Bendras pastato plotas 336 kv. m., 1988 m. statybos, 2013 m. atliktas remontas, mūrinis, vieno aukšto su mansarda. Sklypas 32,64 a., paskirtis – Kita, naudojimo pobūdis – komercinė.
Pastatas tvarkingas, PRITAIKYTA POBŪVIŲ IR RENGINIŲ ORGANIZAVIMUI. Didelė salė su židiniu, bei trys miegamieji kambariai su lovomis. Pastate įrengti WC su dušais, erdvi virtuve. Yra papildoma patalpa, kurią galima pritaikyti tiek renginiams, tiek nakvynei. Virš pastato yra didelė neįrengta palėpė, kuri gali būti pritaikyta verslo plėtrai, o gal kaip tik įsirengti gyvenamas patalpas, kas leistų gyventi ir vystyti nuosavą verslą. Didelis garažas.
Sklypas sutvarkytas, apželdintas, didelis kiemas.
Komunikacijos: elektra, vanduo ir nuotekos miestelio, asfaltuotas privažiavimas (jokių žvirkelių).
Turtas tinkamas ĮVAIRIAI VEIKLAI: maitinimo įstaigai, kaimo turizmo sodybai, poilsio ir renginių organizavimui, gali būti pertvarkytas į maisto apdirbimo cechą, edukaciniai veiklai, amatų puoselėjimui. Daugeliui tokių veiklų galimą gauti finansavimą iš Europos sąjungos paramos cento, pvz.: VVG kvietimas verslo pradžiai ar verslo plėtrai kaimo vietovėse.
Puikus objektas, KEISTI GYVENIMO BŪDĄ IR PRADĖTI NUOSAVĄ VERSLĄ.
Domina šis objektas?
Palikite savo kontaktus ir brokeris susisieks su jumis
