Padidinti
1 / 21For sale
PARDUODAMA KAVINĖ-BARAS
Kaišiadorių r. sav., Grabučiškės — , Grabučiškės, Kaišiadorių r. sav.
139 000 €430 €/m²
Area
323 m²
Year built
1997
Building type
Medinis
Description
PARDUODAMA KAVINĖ-BARAS AUTOSTRADOJE VILNIUS-KAUNAS.
Jau išvystytas verslas kurį galima perimti, tobulinti ar keisti.
Galima pirkti su visa UAB.
Daugiau nei per 20 darbo metų įdirbta vieta.
Kavinė turi pastovių klientų srautą.
Galimybė rengti pobūvius-vestuves.
Vidinis kiemas kuriame šiltojo sezono metu galima priimti kavinės svečius.
Didelė automobilių parkavimo aikštelė.
Gerai matoma vieta, greitai pasiekiama važiuojant autostrada.
Kavinė parduodama su visais baldais ir restorano inventoriumi.
PASTATAS:
1997 m. statyba.
Pastatas - karkasinis.
Paskirtis - kavinė - baras.
Pastatui priklauso 3,92 aro komercinės paskirtie sklypas.
Bendras plotas 323,26 kv.m., pagrindinis plotas 175,63 kv.m.
Aukštai 1.
Langai mediniai su stiklo paketais.
Pamatai gelžbetonis.
Stogas šlaitinis, skarda.
Šildymas - vietinis - kietu kuru - elektra.
Vanduo - grežinys.
Kanalizacija - vietinė.
Elektra - trifazis.
Kondicionierius.
Vėdinimo sistema.
Įrengtos vaizdo stebėjimo kameros ir apsaugos sistema.
Maksimalus Jūsų verslo matomumas - didelis pravažiuojančių automobilių srautas.
GERA INVESTICIJA JŪSŲ NAUJAM VERSLUI !!!
GALIMYBĖ PIRKTI SU BANKO PASKOLA, ATLIEKAME TURTO VERTINIMĄ !!!
Interested in this property?
Leave your contact details and the broker will get in touch