Padidinti
1 / 5For sale
Žemė Pravydžiuose, Anykščių r.
Anykščių r. sav., Pravydžiai — , Pravydžiai, Anykščių r. sav.
26 500 €53 €/m²
Area
500 m²
Building type
Mūrinis
Description
Parduodamas 5 ha žemės ūkio paskirties sklypas. Našumo balas 44 . Sklypas lygus. Žemė buvo eilė metų pastoviai įdirbama. Atlikta melioracija.
Interested in this property?
Leave your contact details and the broker will get in touch