Padidinti
1 / 11For sale
PARDUODAMOS ADMINISTRACINĖS PATALPOS DRAUGYSTĖS 19, TINKANČIOS ĮVAIRIAI VEIKLAI. PATALPŲ LANGAI Į PAGRINDINĘ GATVĘ – PUIKUS MATOMUMAS KLIENTAMS.
Kaunas, Dainava — Draugystės g. , Dainava, Kaunas
39 000 €672 €/m²
Area
58 m²
Rooms
2
Floor
3 / 3
Year built
1988
Building type
Mūrinis
Description
PARDUODAMOS ADMINISTRACINĖS PATALPOS DRAUGYSTĖS 19, TINKANČIOS ĮVAIRIAI VEIKLAI.
PATALPŲ LANGAI Į PAGRINDINĘ GATVĘ – PUIKUS MATOMUMAS KLIENTAMS.
Išplanavimas:
- bendras plotas 58,25 kv.m.,
- pagrindinė patalpa 41,38 kv.m.,
- kita patalpa 16,38 kv.m..
Papildoma informacija:
- statybos metai 1988 m.,
- aukštas 3/3 ,
- šildymas oras-oras,
- elektra,
- įrengtas oro kondicionierius,
- automobilių parkingas, didelėje aikštelėje.
GALIMYBĖ PIRKTI SU BANKO PASKOLA, ATLIEKAME TURTO VERTINIMĄ.
Interested in this property?
Leave your contact details and the broker will get in touch